VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ

Náplň práce

Charakteristika:

  • Jsme společnost, která považuje intenzivní využívání informačních technologií nejen za nutnost, ale i za svou zálibu. Do malého vývojového týmu hledáme člověka, pro kterého je tato oblast rovněž spíše koníčkem, který se nebojí zkoušet a učit se neznámé věci a postupy. K tomu je nezbytná samostatná práce s informačními zdroji různých typů. Hledáme člověka se zkušenostmi s programováním databázových aplikací v PHP. Znalost MySQL databáze je výhodou, ale postačí i znalost jakéhokoliv jiného relačního databázového systému a jazyka SQL. Měl by znát prostředí webu, HTML a HTTP protokol, mít přehled o aktuálních technologiích používaných v této oblasti a být schopen iniciativně hledat cesty k jejich účelnému využití.

Pracovní náplň:

1)   Programování – vývoj a údržba webových aplikací (75%)

  • samostatná analýza, návrh řešení, kódování, nasazení, údržba, rozvoj
  • databázové webové aplikace (PHP – OOP, MVC, MySQL)
  • komunikační rozhraní k dalším aplikacím (XML, webové služby, SOAP)
  • webová rozhraní (HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Bootstrap)
  • tvorba dokumentace (Wiki)

2)   Databáze (15%) - (převážně MySQL)

  • návrh a realizace databází
  • správa databází
  • ad-hoc analýzy na DB datech

3)   Spolupráce na správě IT prostředků (10%)

  • drobný SW a HW servis a konfigurace, konzultace
  • spolupráce na správě serverů (doména, mailserver, webservery, …)

Požadujeme

  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • objektové programování v PHP
  • relační databáze (nejlépe MySQL), SQL
  • HTML, CSS
  • protokol HTTP
  • JavaScript
  •  angličtina – alespoň ke čtení odborných materiálů

Výhodou jsou zkušenosti s:

  • tvorbou uživatelských rozhraní -
  • MVC frameworky v PHP
  • WordPressem
  • JavaScriptovými frameworky
  • týmovým vývojem aplikací
  • dalšími programovacími jazyky a platformami

Nabízíme

  • plat ve výši 350.000,- až 600.000,- ročně
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v přátelském prostředí
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • nulovou rutinu

Kontakt: Milan Hurtík: hurtik@stemmark.cz.