TAZATEL

Náplň práce

Akciová společnost Nielsen Admosphere a její dceřiné společnosti působí na poli výzkumu médií a marketingového výzkumu. Realizují technologicky nejnáročnější výzkumné projekty v České republice, jako například Výzkum sledovanosti televize (peoplemetry). Rovněž poskytují služby v oblasti marketingového výzkumu významným českým společnostem.

Hledáme nové tazatele a rekrutátory.

Náplň práce:

  • oslovování osob podle předepsané metodiky (např. podle věku, vzdělání, nebo dle zadané adresy)
  • provádění dotazníkového rozhovoru na dané téma (např. nákupní chování, sledování médií atd.) a/nebo rekrutace účastníků skupinových diskuzí, ochutnávek apod.

Požadujeme

  • komunikační předpoklady
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • odpovídající ohodnocení
  • práci na dohodu o provedení práce nebo živnostenský list
  • zajímavé úlohy v rámci našeho projektu, možnost dlouhodobé spolupráce

V případě zájmu vyplňte krátký registrační dotazník zájemce o práci tazatele/rekrutátora kliknutím na tento odkaz.

Máte-li potíže s vyplněním dotazníku, kontaktujte nás prosím na mailové adrese tazatel@admosphere.cz.