Tazatel výzkumu po telefonu / možnost práce z domova

Náplň práce

IPSOS

Jsme profesionálové v marketingovém výzkumu. Jsme zvídaví, inovativní, neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme talenty v oboru a dlouhodobě s nimi pracujeme. Chcete společně s námi vytvářet průzkumy trhu pro různé společnosti? Zajímá vás, jakými způsoby se průzkum trhu zjišťuje?

Pozice je vhodná i pro STUDENTY SŠ a VŠ, ABSOLVENTY, DŮCHODCE, MATKY NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ, OSOBY ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ. Práce na DPP, možnost změny na DPČ, IČO, HPP.

Do našeho týmu Operations hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Tazatel výzkumu po telefonu / možnost práce z domova

Jedná se o telefonické rozhovory na různá témata, nikoliv o prodej.

Co budete dělat?

  • Zjišťování odpovědí na otázky z předem připraveného dotazníku
  • Práce na PC

Požadujeme

  • Dobré komunikační a vyjadřovací dovednosti, nebát se telefonovat
  • Dobrou znalost češtiny
  • Pečlivost, spolehlivost, proaktivitu, týmového ducha

Nabízíme

  • Práci v přední výzkumné agentuře v ČR
  • Možnost práce z domova, nebo v mladém a přátelském kolektivu
  • Vlastní rozvržení pracovní doby
  • Možnost změny pracovního úvazku na DPČ, IČO, HPP (dle vašich preferencí)
  • Navýšení platového ohodnocení (v případě kvalitně odváděné práce)
  • Pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům)

V případě zájmu prosím zašlete CV na email kariera@ipsos.com, další informace naleznete i na www.fajn-brigada.cz.