TAZATEL - různé lokality ČR

Náplň práce

Confess Research s.r.o.  je renomovaná výzkumná agentura, zabývající se kvalitativním výzkumem trhu a neuromarketingem.V současné době rozšiřujeme naši tazatelskou síť.

Nabízíme Vám možnost externí spolupráce na pozici tazatel, který zajistí výběr a účast respondentů na výzkum trhu formou individuálních a skupinových diskusí, t.j. nalezne v předem stanovém termínu určitý počet osob dle daných kritérií (muže, ženy, děti v daném věku, příjmové skupině …) pro lokality: KOLÍN, PODĚBRADY, PŘÍBRAM, JINDŘICHŮV HRADEC, TURNOV, OLOMOUC, TEPLICE, ÚSTÍ NAD LABEM, HAVL. BROD, BŘECLAV, HODONÍN, ZLÍN.

Požadujeme

  • Minimální věk 18 let
  • Velmi dobré komunikativní schopnosti, asertivitu
  • Emailovou schránku
  • Kultivované vystupování
  • Základní znalost práce na PC - MS Windows, MS Microsoft Office (MS Excel, MS Word), Internet Explorer
  • Zodpovědný a spolehlivý přístup
  • Pečlivost

Nabízíme

  • Práci s lidmi
  • Bezplatné zaškolení v Praze či ve Vašem městě
  • Zajištění průběžného přísunu práce
  • Práce možná na dohodu (DPP) nebo živnostenský list
  • Možnost částečného přizpůsobení pracovních povinností Vašem časovým možnostem
  • Ohodnocení v závislosti na výkonu a kvalitě práce

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na zemanova@confess.cz.