Zaměstnání > TAZATEL PRO DOTAZOVÁNÍ VE STUDIÍCH prostřednictvím PC v krajských městech Praha, Plzeň, České Budějovice, Pardubice, Olomouc, Brno

TAZATEL PRO DOTAZOVÁNÍ VE STUDIÍCH prostřednictvím PC v krajských městech Praha, Plzeň, České Budějovice, Pardubice, Olomouc, Brno

Náplň práce

Millward Brown je jednou z předních výzkumných agentur a odborníkem na efektivní marketingovou komunikaci, média a budování značky. S využitím integrovaných marketingových řešení – kvalitativních i kvantitativních – Millward Brown pomáhá svým klientům budovat silné značky a nabízet konkurenceschopné služby. V této oblasti působí již 35 let a má 82 poboček v 52 zemích po celém světě. Na českém trhu působí společnost Millward Brown Czech Republic s.r.o. již od roku 1999 a řadí se ke špičkám ve svém oboru.

Požadujeme

  • Základní znalost práce na PC - MS Windows, MS Microsoft Office (MS Excel, MS Word), Internet Explorer
  • Minimální věk 18 let
  • Emailová schránka
  • Dostatečné časové možnosti (60-80 hodin měsíčně)
  • Velmi dobré komunikativní schopnosti, asertivita
  • Kultivované vystupování
  • Zodpovědný a spolehlivý přístup

Nabízíme

  • Práci s lidmi pro mezinárodní agenturu v oblasti výzkumu trhu
  • Zapůjčení notebooku, modemu
  • Bezplatné zaškolení v Praze či vybraných krajských městech
  • Zajištění průběžného přísunu práce
  • Spolupráce na základě Smlouvy o dílo
  • Možnost částečného přizpůsobení pracovních povinností svým časovým možnostem
  • Ohodnocení v závislosti na výkonu a kvalitě práce

V případě Vašeho zájmu se, prosím, zaregistrujte na webové stránce: www.protazatele.cz

KONTAKT: Millward Brown Czech Republic, s.r.o., Klimentská 10, 110 00 Praha 1, Tel: 225 300 211, Fax: 225 300 300, Email: info@cz.millwardbrown.com