STATISTIK PRO MEZINÁRODNÍ VÝZKUMNÉ PROJEKTY

Náplň práce

Jsme profesionálové v marketingovém výzkumu. Jsme zvídaví, inovativní, neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme talenty v oboru a dlouhodobě s nimi pracujeme.

Chcete se podílet na tom, jaké výrobky a služby jsou uváděné na trh, ovlivňovat zákaznickou zkušenost či podobu reklamy a komunikace velkých značek? Máte rádi čísla? Chcete se stát členem týmu zaměřeného na mezinárodní projekty? V současné době hledáme kolegu/ kolegyni na pozici

Statistik pro mezinárodní výzkumné projekty

 Co budete dělat?

  • Připravovat a realizovat statistickou část mezinárodních projektů výzkumu trhu – od nastavení, konzultace až ke statistickému zpracování
  • Koordinovat zpracování dat s kolegy z jiných zemí
  • Úzce spolupracovat s kolegy z mezinárodních týmů v client service
  • Spolupracovat na vývoji nových výzkumných nástrojů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (matematika, statistika, sociologie…), nutná znalost teorie statistiky je nutná)
  • Znalost  SPSS, MS Office (především Excel)
  • Praktické zkušenosti se zpracováním dat, ideálně z rozsáhlejších projektů
  • Organizační schopnosti, komunikační dovednosti potřebné pro práci v mezinárodním týmu a řízení projektu
  • Dobrá znalost anglického jazyka (slovem i písmem) – práce na mezinárodních projektech, ochota komunikovat anglicky
  • Pozitivní a konstruktivní přístup k překonávání a řešení problémů, odolnost vůči stresu
  • Zkušenost se zpracováním dat z marketingových výzkumů nebo výzkumů veřejného mínění výhodou

Nabízíme

  • Samostatnou práci v největší výzkumné agentuře v ČR
  • Možnost podílet se na mezinárodních projektech pro zajímavé klienty
  • Práci v přátelském kolektivu a příjemné atmosféře
  • Možnost osobního a profesního růstu, rozsáhlý systém školení
  • Odpovídající finanční ohodnocení a benefity
  • Pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům)

Kontakt:
Lenka Šilerová, Employee Relationship Management Director, lenka.silerova@ipsos.com
+ 420 602 582 042