SENIOR RESEARCH MANAGER KVANTITATIVNÍHO VÝZKUMU

Náplň práce

Jsi machr na čísla a chceš zkusit něco nového?

Přidej se do týmu, který hledá odpovědi nejen tradičními kvanti cestami, ale i výzkumy podvědomí, Neuromarketingem, behavioral science…

Vezmi do svých rukou část portfolia klientů a nadchni je tím, že uvidí v číslech odpovědi, které ostatním zůstanou skryty.

Požadujeme

Do CONFESS Research hledáme kolegu/kolegyni na pozici Senior Research Manager kvantitativního výzkumu.

  • 4-5 let zkušeností v kvantitativním výzkumu
  • schopnost převzít odpovědnost za své projekty
  • tah na branku a chuť dělat vše na maximum
  • schopnost vyjet ze zajetých kolejí a zkoušet s námi nové přístupy
  • být týmový hráč
  • flexibilitu
  • PPT, XLS, pokročilou znalost SPSS
  • umět nás i klienty občas překvapit :-)

Nabízíme

  • šéfa, který tě podrží a nechá růst
  • stálý příjem s bonusy z obratu
  • různorodou práci včetně Neuro projektů
  • uplatnění podnikatelského ducha
  • neformální atmosféru (nejsme korporace)
  • partu prima lidí, co se spolu baví i mimo práci

Svoje CV posílej na franerova@confess.cz , těšíme se na tebe!