Senior Consultant marketingového výzkumu pro oblast FMCG

Náplň práce

Rosteme!

Pojďte pracovat do jedné z významných globálních marketingových společností, zabývající se širokým spektrem marketingových výzkumů! Do našeho týmu FMCG hledáme zkušeného profesionála se znalostí tohoto trhu, ať již ze strany výzkumné agentury nebo ze strany klienta.

Co Vás čeká?

Stanete se důvěryhodným partnerem našich klientů a budete se podílet na jejich úspěchu především odbornou znalostí trhu, poskytováním a analýzou cenných dat a navrhováním nejvhodnějších řešení pro práci s jejich produkty. Na této pozici budete zodpovědná/ý za komplexní vedení klientských projektů – design výzkumu (metodiku), cenovou kalkulaci, stanovení cílů, přípravu nabídek, monitoring průběhu projektu, závěrečnou prezentaci.

Požadujeme

  • zkušenost a přehled v oblasti marketingového výzkumu, a to především v sektoru rychloobrátkového zboží
  • praktickou znalost a zkušenost v metodách marketingového výzkumu
  • zájem a chuť pečovat a rozvíjet vztahy se stávajícími klienty i navazovat vztahy s novými
  • schopnost vnímat potřeby klienta a přinášet efektivní řešení a doporučení
  • analytické myšlení a vyvozování logických souvislostí ze získaných tržních dat
  • výborné prezentační a komunikační dovednosti
  • prezentace a vedení jednání i s anglicky mluvícími klienty
  • zkušenost s vedením projektů
  • velice dobrou praktickou znalost MS Office (Excel, PowerPoint)

Nabízíme

  • prostředí a kulturu mezinárodní společnosti
  • práci v profesionálním a přátelském týmu, který Vás bude podporovat nejen v době Vašeho nástupu do GfK
  • smysluplnou práci, jejíž výsledky jsou našimi klienty dlouhodobě ceněny
  • pružnou pracovní dobou
  • odpovídající ohodnocení a systém zaměstnaneckých benefitů

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chtěl/a byste se stát naším novým kolegou/yní, připravte si Váš životopis, v němž uvedete Vaše předchozí zkušenosti a dovednosti, ve kterých vynikáte, včetně krátkého průvodního dopisu, kde nastíníte, proč je zrovna GfK Vaší volbou.

Poskytnutím osobních údajů obsažených v životopise dává uchazeč v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti GfK Czech, s.r.o. pro účely výběrového řízení. Souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů lze kdykoli odvolat.

Těšíme se, že Vás přivítáme v našem kolektivu!

Kontakt:
Jana Kneblová, HR Manager CZ&SK
Jana.kneblova@gfk.com+ 420 731 600 611