Research Consultant

Náplň práce

Rosteme!

Pojďte pracovat do jedné z významných globálních marketingových společností, zabývající se širokým spektrem marketingových výzkumů! Do našeho týmu GfK  hledáme nové tváře, kolegy a kolegyně, kteří rádi pracují s čísly, dokáží a baví je analýza čísel a vyvozování logických závěru, chtějí samostatně vést projekty, jsou klientsky orientovaní a zajímá je dlouhodobý rozvoj v oblasti marketingových výzkumů.

Co Vás čeká?

Na této pozici budete po zaškolení zodpovědná/ý především za tyto činnosti:

  • projektový management - kompletní organizační nastavení a řízení výzkumného procesu (časový harmonogram, monitorování a kontrola realizace)
  • organizační nastavení, zabezpečení a kontrolu celého procesu výzkumu od návrhu vhodné metody, přípravy dotazníků až po odevzdání finálních výstupů pro klienty
  • přípravu kalkulací a nabídek pro klienty
  • realizaci a koordinaci mezinárodních výzkumů v rámci skupiny GfK

Požadujeme

  • VŠ/SŠ (sociologické, marketingové obory výhodou)
  • analytické myšlení a vyvozování logických souvislostí ze získaných tržních dat
  • zkušenost s vedením projektů
  • zkušenost na obdobné pozici v oblasti marketingového výzkumu výhodou
  • praktická znalost a zkušenost v metodách marketingového výzkumu výhodou
  • schopnost vnímat potřeby klienta a přinášet smysluplná řešení a doporučení
  • dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • schopnost vedení jednání a prezentace v anglickém jazyce
  • velice dobrou praktickou znalost MS Office (Excel, PowerPoint)
  • zájem a chuť se dále rozvíjet

Nabízíme

  • práci v profesionálním a přátelském česko-slovenském týmu, který Vás bude podporovat nejen v době Vašeho nástupu do GfK
  • budete mít možnost vykonávat smysluplnou práci, jejíž výsledky jsou našimi klienty dlouhodobě ceněny
  • dlouhodobý rozvoj
  • pružnou pracovní dobou a možnost příležitostné práce z domova
  • odpovídající finanční ohodnocen a systém zaměstnaneckých benefitů

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chtěl/a byste se stát naším novým kolegou/yní, připravte si Váš životopis, v němž uvedete Vaše předchozí zkušenosti a dovednosti, ve kterých vynikáte, včetně krátkého průvodního dopisu, kde nastíníte, proč je zrovna GfK Vaší volbou. Poskytnutím osobních údajů obsažených v životopise dává uchazeč v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti GfK Czech, s.r.o. pro účely výběrového řízení. Souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů lze kdykoli odvolat.

Těšíme se, že Vás přivítáme v našem kolektivu!

Kontakt:
Jana Kneblová, HR Manager CZ&SK
Jana.kneblova@gfk.com+ 420 731 600 611