PROJEKT MANAŽER - SBĚR DAT

Náplň práce

Charakteristika:

  • aktivní, organizačně zdatný a spolehlivý člověk, který pracuje systematicky a rád komunikuje s lidmi

Pracovní náplň:

  • organizace sběru informací
  • komunikace s tazateli a externími spolupracovníky
  • plánování práce pro externisty
  • zodpovědnost za svěřený projekt, monitoring výzkumů
  • kontrola práce tazatelů/operátorů, podklady k výplatám

Požadujeme

  • samostatnost, flexibilitu, výborné organizační a komunikační schopnosti zkušenost s prací s různými typy lidí, zvládání stresu a trpělivost (zkušenost s tazatelskou prací či marketingovým výzkumem výhodou)
  • dobrou znalost práce s počítačem (MS Excel, internet)
  • znalost SPSS, řidičský průkaz výhodou
  • pozitivní vztah k lidem a smysl pro humor

Nabízíme

  • dlouhodobou zajímavou a náročnou práci
  • příjemné pracovní prostředí v blízkosti metra B, C
  • odpovídající finanční ohodnocení a systém bonusů
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • stravenky, jeden týden dovolené navíc, služební telefon, internet
  • využívání referenčního vozidla

Kontakt: Bára Kutíková: kutikova@stemmark.cz.