Něco pro fandy čísel – PROJECT EXECUTIVE / ANALYTIK KVANTITATIVNÍHO VÝZKUMU TRHU

Náplň práce

Confess Research hledá kolegu/kolegyni do týmu analytiků výzkumu trhu našeho kvantitativního oddělení. Jestli se nebojíš samostatného vedení projektů, grafů a čísel a chtěl/a bys vyzkoušet, jak je přeměňujeme do něčeho, co našim klientům dokáže pomoci ve správných business rozhodnutích, jsi na správné adrese.

Požadujeme

Co budeš potřebovat:

  • zvídavého ducha,
  • zdravý selský rozum,
  • PTT, XLS, SPSS výhodou, ale nikoli nutností,
  • samostatnost při vedení projektů,
  • flexibilitu - nebát se vyjet při některých projektech i mimo Prahu.

Nabízíme

Co můžeš očekávat:

  • naučit se něco o tom, jak funguje marketing ve velkých českých i mezinárodních firmách;
  • práci, která není jednotvárná;
  • rozhodovací pravomoci při exekuci projektů;
  • neformální jednání (nejsme korporace);
  • flexibilní pracovní doba/home office.

Kontakt

Svoje CV posílej na: confess@confess.cz

Těšíme se na nové kolegy!