Kdokoli se zdravým rozumem, chutí pracovat, smyslem pro humor a espritem

Náplň práce

Hledáme schopné lidi!

Pozice, které nabízíme, jsou rozmanité
Stejně jako platové ohodnocení :-)

Požadujeme

Něco však mají společné – uchazeč musí mít:

  • samostatnost, flexibilitu, organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost zvládat stres a trpělivost
    pozitivní vztah k lidem a smysl pro humor
  • zájem o dění kolem sebe, orientaci v digitálním světě
  • chuť do práce a „drajv“

 Bude-li mít ještě navíc:

  • zkušenost s marketingovým výzkumem či
  • dobrou znalost angličtiny či
  • manažerské zkušenosti či
  • obchodní, komunikační a prezentační schopnosti či
  • odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, kreativní uvažování či
  • zájem o nové technologie

je to on/ona!

Nabízíme

  • dlouhodobou zajímavou a náročnou práci, při které se hodně naučíte
  • podíl na výzkumech pro televize, operátory, banky, velké společnosti, reklamní agentury
  • možnost seberealizace a profesního růstu – každý člověk a každý názor je pro nás důležitý
  • příjemné pracovní prostředí v blízkosti metra B
  • možnost práce i na zkrácený úvazek, flexibilitu - vyzvedávání dítěte ze školky – žádný problém
  • odpovídající finanční ohodnocení a systém bonusů
  • stravenky, jeden týden dovolené navíc, služební telefon (nízký tarif a zařazení do VPN i pro rodinu), internet
  • nulovou rutinu

DŮLEŽITÁ poznámka:

STEM/MARK je flexibilní společnost, která má určité znaky Svobodné firmy. Snažíme se každému vytvořit prostor či mu dát možnost, aby si nejlepší uplatnění našel sám. Proto pro nás není prioritou obsadit konkrétní pozici, která je přesně definovaná.

NAOPAK hledáme lidi, kteří do STEM/MARK zapadnou, budou mu ku prospěchu, posunou ho dál. Podle jejich schopností a preferencí pak až společně vymýšlíme „kam s nimi“.

Kontakt

Podrobnější informace najdete na www.stemmark.cz.