Field Executive

Náplň práce

Jsme tým NMS Market Research, naše práce je pro nás i koníčkem, snažíme se být v oboru vždy o krok napřed, přicházet s inovacemi a budovat vlastní know-how. Všichni táhneme za jeden provaz a panuje mezi námi otevřená a přátelská atmosféra. I díky tomu jsme v současné době nejrychleji rostoucí agentura pro výzkum trhu v České republice, a právě proto hledáme nové posily, se kterými se společně budeme rozvíjet.

Do našeho klíčového oddělení Field hledáme nového kolegu, který by se chtěl přidat do našeho příjemného týmu. Oddělení má na starosti koordinaci naší sítě tazatelů pro výzkum, jejich rekrutaci, školení a komunikaci s nimi.

Co vás čeká

  • Koordinace a organizace sběru dat pro různé typů projektů – od osobního dotazování, mystery shopping až po rekrutaci účastníků skupinových diskuzí.
  • Ve Vaší kompetenci bude vývoj a úprava materiálů pro tazatele (například manuály), personální zajištění sběru dat, jeho průběžná kontrola a následné vyúčtování.
  • Práce na rozvoji tazatelské sítě – nábor a také skupinové či individuální školení nových tazatelů na základě našich materiálů.
  • Administrativní agenda související s řízením externích spolupracovníků a s projekty.
  • Práce rozhodně není stereotypní :)

Požadujeme

  • Spolehlivou, pečlivou a samostatnou osobu s dobrými komunikačními dovednostmi
  • Někoho s pokročilou znalostí MS Office, obzvláště Excelu
  • A také s analytickým myšlením
  • Někoho, kdo si umí zorganizovat vlastní čas
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe ve výzkumu trhu, případně v oblasti organizační činnosti výhodou
  • Dobré vyjadřování slovem i písmem (graficky i stylisticky)
  • Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni

Prostě někoho, kdo rád pracuje s lidmi a užije si i případně cestování po České republice.

Nabízíme

  • Stabilní firmu a neformální kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Dobře naladěnou partu kolegů a příjemnou šéfku Petru
  • Firemní benefity (dovolená navíc, sickdays, angličtina, stravenky, Multisport karta a další)
  • Aktivní spolupráce s lidmi různých specializací
  • Podporu v seberozvoji a vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu – v kancelářích je potřeba být mezi 10:00 - 15:00 a ostatní už je na Vás
  • Seznámení s nejnovějšími trendy a postupy v oblasti výzkumu
  • Pracoviště nedaleko metra Anděl

V případě zájmu či zvídavých otázek nás neváhejte kontaktovat, budeme se těšit.

E: tereza.navratilova@nms.cz, M: +420 721 065 333