EXTERNÍ TAZATEL PRO DOTAZOVÁNÍ V TERÉNU PROSTŘEDNICTVÍM TABLETU

Náplň práce

Externí tazatel pro dotazování v terénu prostřednictvím tabletu

Požadujeme

  • základní znalost práce na PC (Word, Excel)
  • pokrytí signálem Vodafone nebo pevnou telefonní linku s možností připojení na Internet, popřípadě jiné připojení k internetu například WIFI
  • ochotu a možnost cestovat přibližně v okruhu 10 - 12 km od místa bydliště
  • dostatečné časové možnosti (cca 100 hodin měsíčně)
  • předpoklad dlouhodobější spolupráce
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • příjemné a kultivované vystupování
  • dodržování anonymity
  • zodpovědný a spolehlivý přístup

Nabízíme

  • zajímavou práci s lidmi pro renomovanou agenturu v oblasti výzkumu trhu s napojením na světový řetězec
  • zapůjčení tabletu pro účely výkonu práce tazatele
  • bezplatné proškolení (nikoliv výuku na PC)
  • zajištění průběžného přísunu výzkumů/práce
  • spolupráci na ŽL nebo DPP
  • možnost částečného přizpůsobení pracovních povinností svým časovým možnostem
  • při kvalitní spolupráci zajímavé finanční ohodnocení

Při zájmu o tuto práci, prosím, klikněte na: http://torq.tns-aisa.cz/tazatel/jaksestattazatelem.aspx.

Zde nabízíme možnost nám poslat kontakty prostřednictvím formuláře na stránce Jak se stát tazatelem.

Po odeslání požadavku obdržíte odpověď na Vaši e-mailovou adresu s uvedením přístupového hesla, pokynů pro vstup na webové stránky a s kontaktem na oblastní zástupkyni pro Váš region. Na ni se máte možnost po přečtení dostupných informací obrátit a zjistit tak aktuální možnosti případného přijetí do řad tazatelů agentury Kantar TNS v místě Vašeho bydliště.

Kontakt:
Kantar TNS, Českomoravská 2420/15 190 93 Praha 9, tel. +420 272 177 111, email: info@tns-aisa.cz.