Data Scientist

Náplň práce

Jsme tým NMS Market Research, naše práce je pro nás i koníčkem, snažíme se být v oboru vždy o krok napřed, přicházet s inovacemi a budovat vlastní know-how. Všichni táhneme za jeden provaz a panuje mezi námi otevřená a přátelská atmosféra. I díky tomu jsme v současné době nejrychleji rostoucí agentura pro výzkum trhu v České republice, a právě proto hledáme nové posily, se kterými se společně budeme rozvíjet.

Analyzovat, analyzovat, analyzovat – to je, oč tu běží, a ještě mnohem více - pokud máš drive směrem k data analýzám, chceš se podílet na udržení a rozšíření analytického know-how firmy a být součástí skvěle fungujícího týmu, tak hledáme právě Tebe.

Co Tě u nás čeká

  • Transformace dat, propojování dat z více zdrojů
  • Pokročilé analýzy (regresní modely, predikce, odhady založené na datech, segmentace)
  • Vizualizace dat, programování interaktivních vizualizací a dashboardů
  • Tvorba reportů
  • Metodologické konzultace dalším oddělením
  • Spolupráce na metodologických inovacích
  • Spolupráce s IT oddělením na zlepšování interních procesů a data managementu

Požadujeme

  • Samostatnost (schopnost si samostatně zformulovat zadání a určit postup práce)
  • Excelentní time management, dotahování věcí do konce
  • Získávání, čištění a transformace strukturovaná i nestrukturovaná data
  • Znalost pokročilých statistických metod a schopnost jejich aplikace na konkrétní úlohy
  • Vizualizace dat
  • Srozumitelný reporting výsledků
  • Pokročilá znalost R, Python či podobného nástroje pro analýzu dat (znalost SQL výhodou)
  • Zkušenost s výzkumem trhu výhodou
  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na statistiku, matematické / statistické modelování
  • Angličtina na úrovni B2 či vyšší

Nabízíme

  • Českou stabilní firmu s pohodovou neformální atmosférou
  • Dobře naladěnou partu kolegů a příjemnou šéfku Terezu
  • Firemní benefity (dovolená navíc, sickdays, angličtina, stravenky, Multisport karta a další)
  • Aktivní spolupráce s lidmi různých specializací
  • Podporu v seberozvoji a vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu – v kancelářích je potřeba být mezi 10:00 - 15:00 a ostatní už je na Tobě
  • Seznámení s nejnovějšími trendy a postupy v oblasti výzkumu
  • Pracoviště nedaleko metra Anděl

V případě zájmu či zvídavých otázek nás neváhejte kontaktovat, budeme se těšit.

E: tereza.navratilova@nms.cz, M: +420 721 065 333