DATA PROCESSING EXECUTIVE

Náplň práce

Millward Brown je jedna z předních světových agentur zabývající se výzkumem trhu a veřejného mínění a je součástí nadnárodní skupiny WPP. Agentura se zaměřuje především na výzkum značek, marketingových aktivit a zkoumáním efektivity komunikace. Agentura vznikla v roce 1973 v Anglii a v současné době působí ve více než 50 zemích světa a neustále se dále rozšiřuje.

Na této pozici budete mít na starosti především:

  • Programování internetových a jiných elektronických dotazníků pro rozličná výběrová šetření
  • Zpracování dat z jednotlivých výzkumů – kontrola, tabelace, export a další analýza
  • Obojí převážně v prostředí IBM SPSS Data Collection (dříve nazývané Dimensions)

Požadujeme

  • Silné analytické schopnosti a logické uvažování
  • Schopnost orientace v datech a číslech
  • Chuť naučit se nové programy a procesy
  • Schopnost zaměřit se na detaily a vše si řádně zkontrolovat
  • Velmi dobré základy objektově orientovaného programování (např. zkušenost s Visual Basic for Applications)
  • Znalost HTML na běžné uživatelské bázi
  • Schopnost zvládnout písemnou komunikaci a školení v angličtině

 Velkou výhodou pro Vás bude:

  • Zkušenost se zpracováním dat (např. SPSS Statistics , SQL databáze nebo Quantum data)
  • Dobrá uživatelská znalost MS Excel včetně práce s makry

Nabízíme

  • Samostatnou práci na rozmanitých projektech
  • Seznámení s novými programy, které jsou standardem v oboru
  • Práci se zajímavými daty, která reprezentují názory populace na daná témata
  • Kolegy, od kterých je možné se hodně naučit
  • Neformální pracovní prostředí
  • Příjemný a stabilní pracovní tým

Budeme se těšit na Váš životopis, který prosím zašlete na e-mailovou adresu: zuzana.mikova@millwardbrown.com.