Consultant marketingového výzkumu FMCG

Náplň práce

Rosteme!

Pojďte pracovat do jedné z významných globálních marketingových společností, zabývající se širokým spektrem marketingových výzkumů! Do našeho týmu FMCG, který monitoruje rychloobrátkový trh, hledáme nové tváře, kolegy a kolegyně, kteří rádi pracují s čísly, rádi navazují nové vztahy a zajímá je právě rozvoj a dlouhodobá spolupráce s klienty v oblasti FMCG.

Co Vás čeká?

Stanete se důvěryhodným partnerem našich klientů a budete se podílet na jejich úspěchu především odbornou znalostí trhu, poskytováním a analýzou cenných dat a navrhováním nejvhodnějších řešení pro práci s jejich produkty. Na této pozici budete zodpovědná/ý za komplexní vedení klientských projektů – design výzkumu (metodiku), cenovou kalkulaci, stanovení cílů, přípravu nabídek, monitoring průběhu projektu, závěrečnou prezentaci.

Požadujeme

  • VŠ/SŠ (sociologické, marketingové obory výhodou)
  • náplň pracovní pozice přizpůsobíme seniornímu kandidátovi i nabídneme dlouhodobý rozvoj absolventovi
  • analytické myšlení a vyvozování logických souvislostí ze získaných tržních dat
  • zájem a chuť pečovat a rozvíjet vztahy se stávajícími klienty i navazovat vztahy s novými
  • schopnost vnímat potřeby klienta a přinášet efektivní řešení a doporučení
  • umění prezentovat a vest jednání i s anglicky mluvícími klienty
  • zkušenost s vedením projektů vítána
  • velice dobrou praktickou znalost MS Office (Excel, PowerPoint)
  • zájem a chuť se dále rozvíjet

Nabízíme

  • práci v profesionálním a přátelském česko-slovenském týmu, který Vás bude podporovat nejen v době Vašeho nástupu do GfK
  • budete mít možnost:
    - pracovat s daty, výstupy spotřebitelského panelu, který je realizován v České republice pouze společností GfK
    - vykonávat smysluplnou práci, jejíž výsledky jsou našimi klienty dlouhodobě ceněny
  • dlouhodobý rozvoj
  • pružnou pracovní dobou a možnost příležitostné práce z domova
  • odpovídající finanční ohodnocen a systém zaměstnaneckých benefitů

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chtěl/a byste se stát naším novým kolegou/yní, připravte si Váš životopis, v němž uvedete Vaše předchozí zkušenosti a dovednosti, ve kterých vynikáte, včetně krátkého průvodního dopisu, kde nastíníte, proč je zrovna GfK Vaší volbou. Oba dokumenty, které jsou pro nás stejně důležité, nám zašlete e-mailem na níže uvedenou adresu.

Těšíme se, že Vás přivítáme v našem kolektivu!

Kontakt:
Jana Kneblová, HR Manager CZ&SK
Jana.kneblova@gfk.com+ 420 731 600 611