CLIENT MANAGER

Náplň práce

Millward Brown je jedna z předních světových agentur zabývající se výzkumem trhu a veřejného mínění a je součástí nadnárodní skupiny WPP. Agentura se zaměřuje především na výzkum značek, marketingových aktivit a zkoumáním efektivity komunikace. Agentura vznikla v roce 1973 v Anglii a v současné době působí ve více než 50 zemích světa a neustále se dále rozšiřuje.

Co Vás čeká:

  • Péče o rozvoj obchodní spolupráce se stávajícími klienty
  • Příprava nabídek a finálních prezentací
  • Rozvoj produktového portfolia společnosti
  • Spolupráce v rámci týmu, podpora kolegů juniorů

Požadujeme

Je nutné mít:

  • Předchozí zkušenost s marketingovým výzkumem trhu a analýzou dat

Do našeho týmu snadno zapadnete jestli:

  • Jste samostatný při řízení projektu
  • Jste schopný prezentátor
  • Jste přirozeně motivovaný člověk, kterého práce baví
  • Znáte MS Office aplikace na běžné uživatelské bázi
  • Zvládnete bez problémů komunikovat v angličtině (písemně i ústně)

Velkou výhodou pro Vás bude:

  • Zkušenost s mediálním a digitálním plánováním
  • Znalost SPSS

Nabízíme

Těšit se u nás můžete na:

  • Samostatnou práci pro klienty, především z oblasti služeb (telco, finance, technologie)
  • Možnost do práce výrazně promítnout svůj otisk
  • Práci se zajímavými daty, která reprezentují názory populace na daná témata
  • Možnost flexibilní úpravy pracovní doby
  • Neformální pracovní prostředí
  • Fajn pracovní tým

Budeme se těšit na Váš životopis, který prosím zašlete na e-mailovou adresu: zuzana.mikova@millwardbrown.com.