ACCOUNT MANAGER – AUTOMOTIVE MARKET RESEARCH

Náplň práce

Jsme profesionálové v marketingovém výzkumu. Jsme zvídaví, inovativní, neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme talenty v oboru a dlouhodobě s nimi pracujeme.

Jste fanda do aut? Chcete se podílet na tom, jak bude vypadat trh s auty? Zajímá vás chování spotřebitelů a zákazníků v téhle oblasti? Máte zkušenosti s marketingem nebo marketingovými výzkumy? Jsme rostoucí automotive tým v IPSOSU a hledáme kolegu či kolegyni:

Account manager – automotive market research

 Co budete dělat?

  • Samostatně vést české i mezinárodní výzkumné projekty v automotive – od přípravy nabídky, realizaci až po výstupy a osobní prezentaci
  • Připravovat výstupy pro klienta (grafy, analýzy, prezentace) především v PowerPointu, po obsahové i grafické stránce
  • Spolupracovat s projektovým týmem v ČR i v dalších zemích
  • Starat se o klienty a komunikovat s nimi

Požadujeme

  • VŠ/SŠ (sociologické, marketingové obory výhodou)
  • Zájem o auta
  • Zkušenosti s marketingovým výzkumem ze strany agentury či klienta výhodou
  • Dobrá znalost angličtiny (slovem i písmem)
  • Samostatné vystupování, pozitivní a konstruktivní přístup k překonávání a řešení problémů, chuť učit se, logické myšlení
  • Uživatelská znalosti MS Office aplikací (Excel, Word, PowerPoint)

Nabízíme

  • Samostatnou, různorodou a kreativní práci v největší výzkumné agentuře v ČR, v týmu specializovaném na automotive výzkumy
  • Mezinárodní prostředí a zázemí, sdílení zkušeností
  • Přátelský  kolektiv a příjemná pracovní atmosféra
  • Možnost osobního a profesního růstu, propracovaný školící systém
  • Odpovídající finanční ohodnocení a další benefity
  • Potenciál dalšího růstu
  • Pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům)

Kontakt:
Lenka Šilerová, Employee Relationship Management Director, lenka.silerova@ipsos.com
+ 420 602 582 042