Account Director

Náplň práce

Jsme profesionálové v marketingovém výzkumu. Jsme zvídaví, inovativní, neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme talenty v oboru a dlouhodobě s nimi pracujeme.
Chcete se podílet na tom, jaké výrobky a služby jsou uváděné na trh, ovlivňovat zákaznickou zkušenost či podobu reklamy a komunikace velkých značek? Zajímá vás chování spotřebitelů a zákazníků?  Chcete být partnerem pro klienty?

Co budete dělat?

  • Pečovat o klienty a rozvoj spolupráce s nimi
  • Vést větší či mezinárodní výzkumné projekty
  • Vést a rozvíjet vlastní tým
  • Spolupracovat s dalšími týmy v ČR i v dalších zemích
  • Podílet se na rozvojových aktivitách firmy

Požadujeme

  • Zkušenosti s marketingovým výzkumem, min 5 let, na straně agentury či klienta
  • Aktivní zájem o oblast výzkumu, nové trendy v této oblasti
  • Prezentační dovednosti, schopnost komunikovat s klienty
  • Schopnost vést a motivovat tým
  • Angličtinu na velmi dobré úrovni – komunikace, prezentace, konferenční hovory, psaní zpráv
  • Samostatnost, zodpovědnost a týmového ducha

Nabízíme

  • Samostatnou, různorodou a kreativní práci ve velké výzkumné agentuře, práci na projektech pro různorodé klienty
  • Mezinárodní prostředí a zázemí, sdílení zkušeností
  • Přátelský tým a příjemnou pracovní atmosféru
  • Možnost osobního a profesního růstu, rozsáhlý lokální i globální systém školení
  • Pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům)
  • Zaměstnanecké benefity

Chcete se dozvědět víc?

Podívejte se na náš web www.ipsos.cz, na naše kariérní stránky http://www.ipsos.cz/kariera/, či na naše video: https://www.youtube.com/watch?v=KwEeC-mcjg4&feature=youtu.be

Anebo nás kontaktujte rovnou. Těšíme se na Vás!

Lenka Šilerová, HR & ERM Director, lenka.silerova@ipsos.com, tel. 602 582 042